Главная » 2016 » Март » 16 » "МИКРОФОН!": БУМБОКС О МАКСИ-СИНГЛЕ "ЛЮДИ"
14:09
"МИКРОФОН!": БУМБОКС О МАКСИ-СИНГЛЕ "ЛЮДИ"

2 апреля в свет выходит новый макси-сингл группы "Бумбокс" - "Люди". Его презентация состоится в киевском Дворце Спорта, а включать себя он будет 5 песен: "Люди", 'Мала", "Вихід", "Рок-н-рол" и "Злива". Андрей Хлывнюк вместе со своей командой решили рассказать всем журналистам о релизе и туре в его поддержку, организовав пресс-конференцию, которая прошла 15 марта в Fedoriv hub. О чем рассказали музыканты и что ждать на предстоящем концерте в Киеве мы узнали из первых уст!

«"Люди" - це більш доросла платівка., - рассказывает фронтмен группы Андрей Хлывнюк, - В ній теми більш насичені думками, а думки - серйозними темами. Ви це зможете зрозуміти, коли послухаєте платівку.»

Макси-сингл "Люди" - второй сингл в истории группы. Девять лет назад они уже выпускали сингл - "Тримай", который тогда побил все рекорды продаж. Стоит отметить, что "Люди" - первый релиз, в котором Бумбокс играет в обновленном составе (к группе присоединился пианист Павел Ливиненко).

«Ми працювали над синглом рік і не над однією піснею "Люди", а над усіма, які увійшли у реліз. В максі-синглу буде 5 пісень, на одну з них ("Рок-н-ролл") ми плануємо найближчим часом зняти відеокліп. В нашому варіанті "найближчий час" може бути від завтра і до півроку.»

Макси-сингл был записан в 2014-15 годах в Киеве на студиях "Бобіна" и "Зранку до ночі".

«Над максі-синглом, окрім "Бумбокс", працювали і інші талановиті артисти: записувалась Джамала у пісні "Злива", а написав її Дмитро Шуров. Ми дякуюємо цим чудовим людям, адже з ними було дуже приємно працюювати.»

Рассказал Андрей Хлывнюк и об особенности релиза:

«Максі-сингл "Люди" вийде не лише на CD, але і на касетах. Стало зрозуміло, що ми Бумбокс і просто не можемо не видавати касети. Ви можете їх не слухати і не купувати, але ми повинні це робити, адже ми не зможемо лунати без касет!»

Не смогли Бумбокс не объяснить почему они представляют именно макси-сингл, а не полноценный альбом:

«Зараз інформаційний простір настільки насичений подіями, що видати альбом і працювати над ним - це вже виклик. І правильний виклик. Відволікти людину він постійного читання новин, хоча б на півгодини - це вже перемога. А сингл ти можеш видавати тоді, коли захоче. Взагалі видавати альбоми та сингли в Україні - це примха музикантів. Вони і так можуть бути опубліковані в мережі.», - говорит Андрей.

Как мы сказали с самого начала, в поддержку макси-сингла Бумбокс едут в тур Украиной. Музыканты дадут 11 концертов в самых больших городах нашей станы: Киев, Днепропетровск, Полтава, Запорожье, Кривой Рог, Одесса, Черновцы, Ивано-Франковск, Львов, Чернигов и Северодонецк. Все концерты будут на больших площадках, а в столице Бумбокс сыграют во "Дворце Спорта".

«Грати на стадіоні набагато важче, ніж у невеличкому клубі. На ньому ти себе не дуже гарно чуєш, адже це не зовсім пристосоване місце для концерту. Тому багато людей допомагають технічно зробити концерт якісним. А дякуючи вам (журналістам) і нашим слухачам, гості концертів вже не поміщаються у маленьких клубах, хоча грати на стадіоні у нас ніколи не було надметою.», - радуясь рассказывает Андрей.

Но не волнуйтесь, на концерте вы сможете услышать не только макси-сингл:

«Глядачі, окрім безпосередньо макси-синлу "Люди", зможуть почути готове шоу української команти "Бумбокс" для великого майданчику. Саме зараз ми над ним працюємо і там безумовно будуть сюрпризи: будуть наші фірмові лажі, я буду забувати слова (і не по одному слову, як це буває у мене звичайно, а по цілому рядку). Все, що ви бачили раніше у нас на концертах тепер буде масштабніше! Якщо раніше гітари між піснями ми налаштовували по 3 хвилини, то тепер це буде 5 і більше.», - с улыбкой сообщает Андрей Хлывнюк.

Но не концертом единым! Вы думаете, что записать 5 песен легко? Мы вас можем огорчить! Это очень трудно, ведь Бумбокс даже на репетиции собираются не так часто, как вы думаете:

«Так як я пишу пісні не сам, а з допомогою великої кількості людей (тому і платівку назвали "Люди"), зібратися на репетиції буває доволі складно. Приблизно це виглядає так:

"- Давай зберемося сьогодні на репетицію.

- А я сьогодні не можу.

- А завтра?

- До мене приїздять батьки.

- А післязавта?.."

І коли ми нарешті збираємося, то одразу пишемо два-три хіти і знову розбігаємося по своїм справам»

Так как о сингле и концерте мы узнали все, мы решили попросить ответить на наш любимый вопрос - о Платоне. Он говорил, что музыка воодушевляет весь мир, окрыляет душу и способствует полету воображения и мы попросили рассказать нам как они могут охарактеризовать музыку группы Бумбокс. На что Андрей Хлывнюк ответил:

«Музика - це універсальна мова, яку розуміють всі люди планети Земля. Нам потрібно частіше між собою спілкуватися мовою, яка всім зрозуміла та близька. Зараз часто кажуть, що ми "говорим на разных языках". А ви зверніться до музики і там не буде нічого такого, що ви би не змогли осягнути!»

Полностью согласны, Андрей! Ну а вы, дорогие читатели, приходите на концерты тура группы Бумбокс в поддержку макси-сингла 'Люди" в своем городе:) И покупайте релиз официально: как в интернете, так и на CD, виниле и кассетах!

АВТОР: РОМАН БУТУРЛАКИН

ФОТО: АЛЕКСАНДРА ЛОЗОВИЦКАЯ

Категория: "МИКРОФОН" | Просмотров: 2768 | Добавил: ADMIN | Теги: Бумбокс | Рейтинг: 4.6/13
Всего комментариев: 0
avatar
Контакты
  • ВК
  • TWITTER
  • FACEBOOK
  • <Все права защищены.
  • <Любое использование коммерческими лицами размещенных на сайте материалов без указания ссылки на источник запрещенo!
Контакты
Email: music-pie@at.ua
© MUSIC PIE 2015 - 2016